BEDİR: DAHA İYİ OLACAĞIZ

Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, “İnşallah bu yıl geçtiğimiz yıldan daha iyi sonuçlar alan bir takım olacağız” dedi.

Sarı-kırmızılı takımın yaptığı antrenmanı yakından takip eden Bedir, idman öncesi futbolcular ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile tokalaştı. İdmanı izledikten sonra basın mensuplarına açıklama yapan Bedir, “Sezon bitince hem biz hem futbolcular biraz dinleniriz diye düşünmüştük ancak öyle olmadı. Bir aydır takımın hazırlanması, eksiklerin tamamlanması derken dinlenmeye fırsat bulamadık. Geçtiğimiz cuma günü top başı yaptık. Eksiklerimiz var. Yerli, yabancı, milli takım oyuncuları ve özel izinli olanlar var. Hocamız altyapıdan takviyelerle sıkı bir şekilde antrenmanları devam ettiriyor. Şu ana kadar 4 transfer yaptık. İyi bir takımımız, başarılı bir takımımız zaten vardı. Sezonun ikinci yarısındaki bazı rehavetlerden kaynaklı düşüşü göz ardı edersek iskelet kadromuzu bütün Türkiye beğeniyordu. Gidenlerin yerine hem sayısal anlamda hem de bölgelere alternatif olarak dört transfer yaptık, bir transferi de zaman içerisinde yapacağız. Bu arada ihtiyaç olursa, hocamız isterse veya gitmesini istemediğimiz halde giden olursa onların yerine en az onların kalitesinde oyuncular transfer edeceğiz. İnşallah bu yıl geçtiğimiz yıldan daha olumlu futbol oynayan, daha iyi sonuçlar alan bir takım izleriz hep birlikte” dedi. İLYAS KAPLAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.