Ben iyiyim, şehit annesiyim

İstanbul Esenler Otogarı çıkışında polis motosikletinin bariyerlere çarpması sonucu şehit olan polis memuru Ertuğrul Taciroğulları son yolculuğuna uğurlandı.

İSTANBUL ESENLER OTOGARI ÇIKIŞINDA POLİS MOTOSİKLETİNİN BARİYERLERE ÇARPMASI SONUCU ŞEHİT OLAN POLİS MEMURU ERTUĞRUL TACİROĞULLARI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI. 

Kalemkırdı Camii’nde kılınan şehit polis memuru Ertuğrul Taciroğulları’nın cenaze namazına, Kayseri Vali Yardımcısı Baha Başçelik, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Gülcü, Emniyet İl Müdürü İbrahim Kulular, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, MHP Kayseri önceki dönem Milletvekili Hasan Ali Kilci, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ilçe belediye başkanları, CHP İl Başkanı Feyzullah Keskin, Emniyet personeli ve şehidin yakınları katıldı.
Polis Memuru Ertuğrul Taciroğullarının naaşı, meslektaşları tarafından Kalemkırdı Camii’ne getirildi. Anne Elif Taciroğulları, sağlık ekiplerinin desteği ile oğlunun naaşı başına getirildi. Okunan duaların ve kılınan cenaze namazının ardından Polis Memurunun naaşı Asri Mezarlıktaki Polis Şehitliğine defnedilmek üzere gönderildi. -iha

ŞEHİT OLAN ERTUĞRUL TACİROĞULLARI’NUN YAKINLARI POLİSLERİN YARDIMIYLA AYAKTA DURABİLDİ.  

 

ŞEHİT OLAN ERTUĞRUL TACİROĞULLARI’NUN BABASI MANSUR TACİROĞULLARI(SAĞDA) METANETİNİ KORUDU.

 

İSTANBUL ESENLER OTOGARI ÇIKIŞINDA POLİS MOTOSİKLETİNİN BARİYERLERE ÇARPMASI SONUCU ŞEHİT OLAN POLİS MEMURU ERTUĞRUL TACİROĞULLARI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.