Beyazşehir Mahallesinde yeni yollar hizmete girdi

Kocasinan Belediyesi, Beyazşehir Mahallesindeki Çınarbaşı ve Koçkaya Caddesi’ndeki alternatif yolun ikinci etabını tamamlayarak vatandaşın hizmetine sundu.
Konuyla ilgili açıklama yapan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, soğuk havaya rağmen yenileme çalışmalarının aralıksız devam ettiğini söyledi. Başkan Çolakbayrakdar, “Cadde ve sokaklarımızın yenileme çalışmalarının yanında alternatif yollar yaparak trafiği daha da rahatlatıyoruz. Bu kapsamda Koçkaya Caddesinde alternatif yolun ikinci etabını da tamamlayarak, geniş ve alternatif bir yol kazandırdık. Alternatif yol ile vatandaşların araçlarıyla bölgeye rahat ve güvenilir ulaşmalarını sağlayacağız. Beyazşehir Mahallemizdeki Çınarbaşı Caddesini de yeniledik. Toplamda 900 metre uzunluğunda yola 13 bin 500 ton alt temel ve temel malzeme kullanılmış olup, 5 bin 400 ton asfalt serimi gerçekleştirildi.8 bin metrekare bordur ve 7 bin metrekare kilit parke döşendi. Yaptığımız çalışmalar mahallemizin çehresini değiştirdiği gibi ulaşım rahatlığı sağlayarak ilçemizin gelişmesinde büyük rol üstlenmektedir. Hemşehrilerimiz için hizmetlerin en iyisini sunmak ve sorunlarına çözüm üretmek adına elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Daha ferah ve daha nezih bir Kocasinan için çalışmalarımızı artırarak sürdüreceğiz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.