BİR ÇINAR DAHA GİTTİ

İlimizde amatör futbolun ve futbolcunun gelişmesi ve ilerlemesi için adeta hayatını futbola adayanlardan Futbol İl Temsilcisi yardımcısı Mehmet Karabacak vefat etti.

Amatör Futbola yıllarca hizmet eden Mehmet Karabacak, bugün sabah saatlerinde hayata gözlerini yumdu. Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (Kayseri ASKF) Yönetim Kurulu üyesi de olan, herkes tarafından tanınan ve sevilen bir kişilik olan Mehmet Karabacak 60 yaşında hayatını kaybetti. Karayolları Bölge Müdürlüğü’nde uzun yıllar çalışan bu zaman zarfında Kayseri Yolspor yöneticiliği yapan, sonrasında ise Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda görev alarak amatör futbola hizmet eden Mehmet Karabacak’ın ölüm haberi tüm Kayseri Spor camiasını yasa boğdu. Önceki gün anıdan rahatsızlanan Mehmet Karabacak acilen götürüldüğü hastanede bugün sabaha karşı vefat etti.  Mehmet Karabacak, Erkilet Gümüşcü Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrasında Erkilet’te son yolculuğuna uğurlanacak. İlyas Kaplan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.