BOĞAZİÇİ TIKLIM TIKLIM

İlimizde son yıllarda faaliyet göstermeye başlayan yüzme kulüplerinden olan Boğaziçi Spor Kulübü kontenjanını neredeyse tamamen doldurarak çalışmalarına yoğun şekilde devam ediyor.

Abdulsedat Can başkanlığında ve baş antrenörlüğünde devam eden Boğaziçi Gençlik Kulübü hafta sonu ve hafta içi eğitimlerine ara vermeden devam ediyor. Kalabalık bir antrenör  eşliğinde ve az sayıdan oluşan çalışma gruplarıyla mücadele eden Boğaziçi Yüzme Kulübü Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olimpik havuzunda çalışmalarını sürdürüyor. İlk etapta temel yüzme tekniklerini gösteren kulüp daha sonra dönem sonuna kadar branş eğitimleri veriyor. Kulüp burada da başarılı olanları ve devam etmek isteyenleri bünyesinde tutmaya devam ediyor. Kulüp Başkanı ve Başantrenörü Abdulsedat Can, “Kısa sürerde çok sayıda öğrenciye ulaştık. Hem disiplinli hem eğlenceli eğitimler yaparak çocuklarımıza önce suyu sevdirmek daha sonra ise tedirgin olmadan iyi şekilde yüzer hale getirmek istiyoruz. Daha sonra ise bunun devamlılığı için çalışıyoruz” diye konuştu. CEMİL MACİT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.