Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, iftarda şehit ailesinin misafiri oldu. Şehit Piyade Uzman Çavuş Osman Çelik’in ailesine misafir olan Başkan Çolakbayrakdar’a eşi Fatma Çolakbayrakdar eşlik etti.

KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR, İFTARDA ŞEHİT AİLESİNİN MİSAFİRİ OLDU. ŞEHİT PİYADE UZMAN ÇAVUŞ OSMAN ÇELİK’İN AİLESİNE MİSAFİR OLAN BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR’A EŞİ FATMA ÇOLAKBAYRAKDAR EŞLİK ETTİ. 

Başkan Çolakbayrakdar, eşi Fatma Çolakbayrakdar ile birlikte Şehit Piyade Uzman Çavuş Osman Çelik’in ailesinin evlerine misafir oldu. Şehit ve gazilere minnet duyduklarını kaydeden Başkan Çolakbayrakdar, “Bu topraklarda huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşıyorsak şehitlerimizin sayesindedir. Bir milletin şehitlerine ve gazilerine göstereceği en öncelikli vefa şehit yakınlarına ve gazilerine sahip çıkmaktır. Bu yüzden her zaman sizlerin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Şehidimizin yeni doğan yeğeni Osman’ımıza hayırlı uzun ömürler diliyorum. Mevlam, birliğimizi, dirliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. Bir kez daha dile getiriyorum ki vatanını, milletini ve kutsal değerlerini korumak için savaşan ve bu uğurda canını veren aziz şehitlerimiz asla unutulmayacak. Bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyorum” ifadelerini kullandı.
Başkan Çolakbayrakdar, ardından teravih namazı kılmak için Mevlana Mahallesi Mevlana Camii’ne gitti. Namaz sonrası mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan Çolakbayrakdar, onların sorunlarını ve taleplerini dinlemeyi de ihmal etmedi. Vatandaşlardan gelen talepleri geri çevirmeyen Başkan Çolakbayrakdar’ın, isteyen herkesle hatıra fotoğrafı çektirmesiyle program sona erdi. -kb

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla