Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, kendisini doğum günü kutlamasına davet eden küçük çocukların teklifini geri çevirmedi. 5 erkek kardeşin en küçüğü olan Fatih Kayra ve abilerinin daveti üzerine evlerine konuk olan Başkan Çolakbayrakdar, çocukların gönlünde bir kez daha taht kurmuş oldu.
Başkan Çolakbayrakdar, AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Muammer Kılıç ile birlikte Turgut Reis Mahallesi ziyareti sırasında karşılaştıkları çocuklar tarafından eve davet edildi. Çocukların davetini geri çevirmeyen Başkan Çolakbayrakdar ve Kılıç, 5 erkek kardeşin en küçüğü olan Fatih Kayra Doğan’ın 2. yaş günü kutlamasına eşlik etti. Çocukların keyifli dakikalar geçirmesine neden olan Başkan Çolakbayrakdar, 70 yaşındaki dede Hacı Arif Yılmaz ile de sohbet etti. Minik yüreklerin sevinçlerine ortak olan Başkan Çolakbayrakdar, “5 erkek kardeşin en küçüğü olan Fatih Kayra Doğan’ın 2. yaşını tamamlaması nedeniyle ailesi özel hazırlık yapmış, bizlerde davetlerini kırmayıp sevinçlerine ortak olduk. Ailesiyle birlikte mütevazı bir şekilde masa etrafında doğum günü kutladık. Çocuklarımızla beraber olmak bizleri mutlu ediyor. Kocasinan Belediyesi olarak bizler yaptığımız yatırımlar ve projelerimizle her zaman çocuklarımızın yanındayız. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için yatırımlarımız artarak devam edecek. Çocuğumuza ömür boyu mutluluklar diliyorum. Rabbim, birlik ve beraberliğimizi, huzurumuzu hiçbir zaman bozmasın. Birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde nice yıllar temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.
Minik yürek de kendisine yapılan sürpriz ziyaretinden dolayı Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.
Hatıra fotoğrafı çekilmesiyle ziyaret sona erdi.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla