Develi’de Taşımalı Eğitimde Servis Şoförleri İle Toplantı Yapıldı

Develi’de Taşıma Yoluyla Eğitime erişim kapsamında servis hizmeti veren şoförlerle toplantı yapıldı.
Toplantıya Develi Kaymakamı Murat Duru, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Milli Eğitim Müdürü Ali Arslan ve kurum müdürleri katıldı.
Toplantıda konuşan Develi Kaymakamı Murat Duru, “İçişleri Bakanlığımızın ve Kayseri Valiliğimizin talimatları doğrultusunda Develi’de ve Tomarza’da taşımaya tabi yavrularımızın daha güvenli taşınması için bugün başkanlığımda hem Develi’de hem de Tomarza’da çok verimli ve faydalı toplantılar yaptık. Toplantılara belediye başkanlarımız, jandarma komutanları, emniyet müdürleri, milli eğitim müdürleri, okul müdürleri şoförler odası başkanları, servis şoförleri, okul aile birliği başkanları ve öğrenci temsilcileri katıldı” dedi.
Kaymakam Duru, “Çocuklarımızın daha güvenli taşınmaları için görüş alış verişinde bulunarak mevzuat çerçevesinde tedbirleri aldık. Aldığımız tedbirleri de taviz vermeden etkin bir şekilde ilgili kurumlarımızın uygulaması hususunda görüş birliğine vardık” diye konuştu. -İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.