Develililer İftar Yemeğinde Buluştu

Kayseri Develiler Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından üyelerine birlik ve beraberliği artırarak kaynaşma sağlamak amacıyla iftar yemeği verildi. Katılımın yüksek olduğu yemekte dernek yönetim kurulu, üyeler, aileleri ve protokol davetlileri hazır bulundu.
Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ahmet Özyalçın üyelerin dernek faaliyetlerine katılımının öneminden bahsederek, “Derneğimizin en önemli amaçlarından biri üyelerimiz arasındaki birlik ve beraberliği, dayanışmayı artırmaktır. Tüm üyelerimizi, özellikle genç arkadaşlarımızı aramızda görmek istiyoruz. İftar sofrasının sıcak atmosferinin hep devam etmesini diliyorum. Artık son günlerini yaşadığımız Ramazan ayının bereketinin ve manevi havasının bir kuşak gibi tüm İslam âlemini ve memleketimizi sararak bir yıl boyunca etkisini devam ettirmesini diliyorum. Derneğimize maddi, manevi katkılarını esirgemeyen hemşeri ve üyelerimize teşekkür ediyorum. Hep birlikte Ramazan Bayramına sağlık, sıhhatle kavuşmayı niyaz ediyor, hepinizin bayramını şimdiden tebrik ediyorum.” dedi.
Başkan Özyalçın konuşmasında derneğin yeni dönemde yapacağı çalışmalar hakkında da bilgiler verdi. -iha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.