DİRGENALİ’DEN KAYSERİLİLERE DAVET: “18 AĞUSTOS’TA MEYDANA”

Kayserispor için Kapalı Kale Taraftar Derneği tarafından düzenlenen etkinlik ile milyonların severek dinlediği Sefo ve Yener Çevik, yarın Kayseri’ye geliyor. Kapalı Kale Taraftar Derneği Başkanı Ahmet Dirgenali, Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek konsere tüm Kayserilileri davet etti.

Kapalı Kale Taraftar Derneği, Sefo ve Yener Çevik’i sevenleriyle buluşturuyor. 18 Ağustos Cuma günü saat 18.00’de Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşecek muhteşem konser ücretsiz olurken Kayserispor taraftarının uzun zamandır beklediği müjdeli haberde bu konserde verilecek. Kapalı Kale Taraftar Derneği Başkanı Ahmet Dirgenali’de Kayserilileri konsere davet etti. Dirgenali; “Canımızdan çok sevdiğimiz Kayserispor’umuza şehrimizin takımına dün olduğu gibi bugün de sahip çıkıyoruz. Kayserili hemşehrilerimizden şehrin takımına sahip çıkmalarını bekliyorum. Sefo ve Yener Çevik’in katılacağı Kayseri Açık Hava Konserleri 18 Ağustos 2023 Cuma günü saat 18:00’de başlıyor. Tüm Kayserili Hemşehrilerimizi 18 Ağustos’ta Meydana Bekliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.