ENSARİ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Duayen gazeteci Oktay Ensari’nin kızı Merve Ensari düzenlenen görkemli düğün töreniyle Furkan Küçük ile dünya evine girdi.

Kayseri Telgraf Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Oktay Ensari’nin kızı Merve Ensari Furkan Küçük ile dünya evine girdi. Görkemli bir düğün töreni ile hayatlarını birleştiren Merve ve Furkan çiftini tüm eş, dost, akraba ve yakınları da mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Alice Deluxe Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen düğün merasimine Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, İpek Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Aslan, Ak Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke, Diyanet İşleri Eski Başkan Yardımcısı ve Kayseri Eski Müftüsü Necmettin Nursaçan, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya, Kayseri Meydan Gazetesi İmtiyaz Sahibi Rifat Açıkgöz ve Hunat TV Genel Yayın Yönetmeni Kürşat Açıkgöz katıldılar. Nikah şahitliğini MHP İl Başkanı Serkan Tok ve MHP’li vekil Baki Ersoy’un yaptığı düğünde çift  nikah cüzdanlarını Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın elinden aldı. -SELMA KÖSEDAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.