Geleceğe köprü vazifesi gören yaşlılarımızın her zaman yanındayız

KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR, EŞİ FATMA ÇOLAKBAYRAKDAR İLE BİRLİKTE KUŞÇU MARİNA’DA YAŞLILARLA BİR ARAYA GELDİ.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, eşi Fatma Çolakbayrakdar ile birlikte Kuşçu Marina’da yaşlılarla bir araya geldi. Başkan Çolakbayrakdar’ın daha önce huzurevine yaptığı ziyaret sırasında Kuşçu Marina’yı görmek isteyen yaşlıların isteğini yerine getirdi. Yaşlılarla tek tek yakından ilgilenen Çolakbayrakdar çifti, onların hem gönlünü hem de hayır duasını aldı.
Hoş sohbetin gerçekleştiği programda masaları tek tek gezerek, büyüklerine hal hatır soran Başkan Çolakbayrakdar, onlara sağlıklı ve huzurlu bir yaşam dileğinde bulundu. Yaşlıların da Başkan Çolakbayrakdar’a duydukları sevgi ve gösterdikleri ilgi gözlerden kaçmadı.

KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR, EŞİ FATMA ÇOLAKBAYRAKDAR İLE BİRLİKTE KUŞÇU MARİNA’DA YAŞLILARLA BİR ARAYA GELDİ. (İHA/KAYSERİ-İHA)

Programda konuşma yapan Başkan Çolakbayrakdar, “Huzurevi ziyareti sırasında büyüklerimizden gelen talep üzerine Kuşçu Marina’da kahvaltıda bir araya geldik. Marina’yı görmek isteyen büyüklerimizi burada misafir ettik. Her daim büyüklerimize sonsuz saygı duyan bir toplumuz. Aile toplumuna vermiş olduğumuz değeri hiçbir zaman unutmamak lazım. Gerek Kocasinan Belediyesi, gerek şahsım olarak her zaman büyüklerimizin yanındayız. Kıymetli büyüklerimiz bizim başımızın tacıdır. Geleceğe köprü vazifesi gören, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara aktaran değerli büyüklerimize toplum olarak değer veriyoruz. Allah yaşlılarımızı başımızdan eksik etmesin. Değerli büyüklerimize hayırlı, sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum” ifadelerini kullandı.
Çolakbayrakdar çiftinin ilgisinden son derece memnun olduklarını dile getiren yaşlılar da dualar ederek, teşekkürlerini iletti. Başkan Çolakbayrakdar ve beraberindekilerin, hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından program sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.