Genç MÜSİAD tarafından 15 Temmuz darbe girişiminin ekonomiye olan etkisi anlatıldı

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (KOSB) ev sahipliğinde Genç MÜSİAD Kayseri tarafından 15 Temmuz Darbe Girişiminin Ekonomiye Olan Etkileri konulu konferans düzenlendi.
KOSB Konferans Salonu’nda düzenlenen konferansın açılışı MÜSİAD tarafından hazırlanan kısa film ile başladı. Konferansın açılış konuşmasını yapan Genç MÜSİAD Kayseri Başkanı Osman Hızal yaptı. Hızal 15 Temmuz’un bir milat olduğunu söyleyerek, “Artık hiçbir şey o gece öncesi gibi olmayacak. Artık yüzyıllarca oynanan oyunlar, planlar altüst olmuştur. Bu hainler de anlamıştır ki bir Halisdemir şehit olduysa binlerce Halisdemir nöbet tutmaktadır. Şehit olan kardeşlerimizi de asla unutmayacağız. Millet olarak birlik ve beraberliğimiz yeniden Çanakkale ruhu ile perçinleyen o kahramanlara ne yapsak borcumuzu ödeyemeyeceğiz. 15 Temmuz bir destandır. Bu hain girişim başarılı olsaydı bizlerden geleceğimizi çalacaklardı. Şimdi birliğimizi, beraberliğimizi pekiştirme zamanıdır. Zaman, özümüze dönme zamanıdır. Bugün Genç MÜSİAD Kayseri olarak düzenlediğimiz programda 15 Temmuz’un ekonomimize olan etkisi anlatılacaktır. Bizler, geleceğe sahip çıkmak zorundayız. Bilgiyi, teknolojiyi iyi takip edip bunun yanında kendi planını kuran, kendi piyasasını oluşturabilen projeler çizebilen Müslüman işadamı projeleri oluşturmak zorundayız.” diye konuştu.
Konuşmaların ardından konferansta Kerem Hakim, 15 Temmuz’un ekonomiye olan etkileri hakkında bilgiler verdi. Konferansa Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdür Yardımcısı Adil Özhan, Basın Yayın Müdürü Recep Yıldırım ve Meslek Okulu Müdürü Orhan Bayar da katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.