Genelkurmay Başkanı Büyükşehir’de

Ge

GENELKURMAY BAŞKANI ORGENERAL HULUSİ AKAR, HAVA KUVVETLERİ KOMUTANI ORGENERAL ABİDİN ÜNAL İLE BİRLİKTE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA ÇELİK’İ ZİYARET ETTİ. GENELKURMAY BAŞKANI AKAR, BAŞKAN ÇELİK’E CUMHURBAŞKANIMIZIN DA KATILDIĞI ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE YÖNELİK İFTARDAN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ. (İHA/KAYSERİ-İHA)

nelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti. Genelkurmay Başkanı Akar, Başkan Çelik’e Cumhurbaşkanının da katıldığı şehit aileleri ve gazilere yönelik iftardan dolayı teşekkür etti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal’ı Başkanlık girişinde karşıladı.
Ziyarette, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün de katılımıyla Büyükşehir Belediyesi tarafından Zincidere Komando Tugayı’nda verilen iftardan dolayı teşekkür eden Genelkurmay Başkanı Akar, “Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz son derece mutlu oldular. Bizler de bundan dolayı çok mutlu olduk. Gösterdiğiniz ilgi ve alaka çok güzeldi. Tüm ekibinize en içten duygularımla canı gönülden teşekkür ederim” dedi.
Başkan Mustafa Çelik de nazik ziyaretleri nedeniyle Genelkurmay Başkanı Akar’a teşekkür ederek, “Ramazan ayı boyunca Cumhurbaşkanımızın tavsiyesi üzerine ihtiyacı olanla oruç açmaya gayret ettik. Sevgi evlerindeki çocuklarımızla, Huzurevindeki yaşlılarımızla ya da farklı gruplarla iftar açıyoruz. Ama bunlar içinde bizi en çok duygulandıran şehit ailelerimiz, gazilerimiz ve askerlerimizle birlikte yaptığımız iftardı” diye konuştu.
Genel kurmay Başkanı Hulusi Akar ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, ziyarette Büyükşehir Belediyesi’nin şeref defterini de imzaladılar. Ziyarette ayrıca Genelkurmay Başkanı Akar, Başkan Çelik’e teşekkür plaketi verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.