GÜLTEPE’NİN İNADI SÜRÜYOR: 3-0

Süper Amatör Kümede liderlik yarışından kopmak istemeyen Gültepespor zorlu Sağlıkspor engelini aşarak lideri takip etmeye devam etti.

STAT: Vali Muammer Güler

HAKEMLER: Selahattin Günaydın*** Fikret Merih Kılıç*** Halit Karacabay***

SAHA KOMİSERİ: İlyas Öksüz

GÜLTEPESPOR: Ebubekir Kara*** Burak Cura*** (Dk.74 Ali Eren**) Yavuz Özbey*** Ozan Horoz*** Mehmet Ali Öncü*** Fethi Tekin*** Emre Zeren*** Emrah Deveci*** Emre Ulu*** Mehmet Akpınar*** (Dk.46 Onur Recep Çopur***) Seçkin Maraşlı** (Dk.32 Metin Budak***)

SAĞLIKSPOR: Bülent Aygün* Emre Altınoğlu* Eray Kilaborucu* Mehmet Akif Toy* Murat Mağara* Halil Polat* (Dk.87 Ömer Çalışkan*) Ömer Gün* Abdullah Çimen* Sadık Arslan*Besamettin* Emre  Muratdağı*

GOLLER: Fethi TekinDk.36, Mehmet AkpınarDk.41 ve Onur Recep Çopur Dk.69 (penaltı) (Gültepespor)

KAÇAN PENALTI: Dk.90 Sadık Arslan (Sağlıkspor)

Karla kaplı zeminde iki takımda zor ilk anlarda sakin mücadele etmeye çalıştı. Daha sonra atağa geçmek isteyen ancak kolay top kaybeden Gültepespor zaman zaman kalesinde gol pozisyonları gördü. Yine de oyunun kontrolünü elinde tutan Gültepespor Fethi ile aradığı golü 36’ıncı dakikada kaydetti. Beş dakika sonra Gültepespor Mehmet ile skoru 2-0 yaptı. İkinci yarıda savunma ağırlıklı oynayan Güştepespor karşısında pozisyon bulmakta zorluk çeken Sağlıkspor farkı azaltamadı. Gültepespor oyuna sonradan giren Onur Recep’in penaltı  ile 69’uncu dakikada durumu 3-0 yaptı. Kalan dakikalarda başka gol olmadı Gültepespor galip gelerek lider Esen Makine Belsinspor’u yakın takibini sürdürdü. İlyas Kaplan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.