HACILAR BELEDİYE MECLİSİ NİSAN AYI TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Hacılar Belediye Meclisi 5393 sayılı belediye kanununun 20. maddesine istinaden Nisan ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda Belediye Encümen, İmar ve Plan Bütçe komisyonu üyelerinin seçimi gerçekleştirildi.

Hacılar Belediye Meclisi Nisan ayı toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda 7 madde görüşülerek karara bağlandı. Hacılar Belediye meclis salonunda gerçekleştirilen Nisan ayı meclis toplantısına Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici başkanlık etti.

Gündemin Birinci, ikinci ve üçüncü maddelerinde yer alan Belediye Encümen, İmar ve Plan Bütçe komisyonlarına üye seçimi yapıldı. Belediye Encümen Üyeliğine Hacı Osman Övüç, Ahmet Bostancı, İmar Komisyonu Üyeliğine Hacı Osman Övüç, Mahmut Kartal, Hanife Fitil, Plan Bütçe Komisyonu Üyeliğine ise Yusuf Hakan Özdemir, Yusuf Özkaya ve Recep Aykut seçildi.

Gündemin 4’üncü ve 5’inci maddelerinde yer alan 2017 yılı Denetim ve Faaliyet raporları okunarak oyçokluğu ile kabul edildi.

Hacılar Belediye Meclisi Nisan ayı toplantısının 6’ıncı ve 7’inci maddelerinde yer alan 2018/1 ve 2018/2 sayılı Plan Bütçe Komisyon raporları görüşülerek oybirliği ile kabul edildi.

Meclis toplantısının sonunda Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, alınan kararların Hacılar ve Kayseri için hayırlı olması temennisinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.