İNCESU BELEDİYESİ ARTAN ARAÇ FİLOSU İLE BİRLİKTE KAPALI GARAJINI GENİŞLETMEYE BAŞLADI

İncesu Belediyesi her yıl artan nüfusla birlikte hizmet kalitesini artırmak için her yıl yeni araçlar alarak vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor. Artan araç filosu ile birlikte 2006 yılında yapılan İncesu Belediyesi Kapalı Garajının mevcut araçlar için yetersiz gelmesi nedeniyle Kapalı Garajın genişletme çalışmalarına başlandı. İncesu Belediye Başkanı Zekeriya KARAYOL yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi verdi;

İncesu Belediyesi olarak son 12 yılda 42 tane aracı araç filomuza kattık. Şuanda yaşı en büyük aracımız 12 yaşında, bu kapsamda 2006 yılında yaptırmış olduğumuz kapalı garajımız 2017 yılında Belediyemize kattığımız 8 aracımızı da dikkate aldığımızda yetersiz kalması nedeniyle Kapalı Garajımızı genişletme çalışmalarına başladık. Bu kapsamda yaptığımız ihale sonrası müteahhit firmamız çalışıyor, içinde bulunduğumuz Ramazan ayında da Sahur vaktine kadar çalışmalar devam ediyor. İnşallah 1 aylık bir zaman diliminde altı aks ilavesi ile kapalı garajımızı genişleterek almış olduğumuz araçları yağmurdan, kardan ve güneşten korunmasını sağlayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.