Isparta TSO Başkanı Başdeğirmen’den KTO hizmet binasına övgü yağdı

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i konuk etti.
Başkanlık makamında gerçekleşen ve KTO Başkan Yardımcısı Celal Hasnalçacı’nın da bulunduğu ziyarette, Isparta TSO Yönetim Kurulu Başkanı Başdeğirmen, Kayseri Ticaret Odası yeni hizmet binasının açılışından dolayı hayırlı olsun dileklerini iletti.
Başkan Hiçyılmaz ise, konuk Başkan’a nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti ve Oda çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ekonomi gündemine ilişkin görüş alışverişinde bulunulan ziyaretin son bölümünde, Başkan Hiçyılmaz, konuk Başkan Başdeğirmen’e yeni hizmet binasını gezdirdi ve fiziki özellikler başta olmak üzere yapılan uygulamalar hakkında bilgi paylaştı.
Yeni hizmet binası tanıtım gezisinin sonunda görüşlerini açıklayan Isparta TSO Yönetim Kurulu Başkanı Başdeğirmen, “Kayseri’nin ticaret ve sanayi odalarını çok merak ediyordum. Bizim önderimiz olan büyük odalar bizlerin örnek alacağı odalar. Mahmut Başkanım sağ olsun yıllardır tanışıyoruz. Mutlaka iyi bir şeyler çıkacaktır, ekibiyle beraber iyi çalışmalar yapmıştır diye düşünüyordum. Cumartesi gerçekleşen açılışa Diyarbakır’da olduğum için yetişemedim. Nasip oldu buraya geldim. Binayı gezdim. Gerçekten hem Odalar Birliğimize hem Kayserimize hem ülkemize yakışan çok harika bir bina olmuş. Böyle yerleri gördüğümüz zaman biz gururlanıyor ve örnek alıyoruz” dedi.
Başdeğirmen, “Bizim mensubu olduğumuz birliğin böyle bir odası olması bizlerin çok hoşuna gidiyor, memlekette ayrıcalık, farklılık yaratıyor. Bunlar güzel şeyler, ticaret odasının ismini yücelten şeyler. Binayı gezerken kullanım alanlarına baktığımda sadece üyelere değil Kayseri’ye hizmet edecek bir bina yapıldığını gördüm. Alt yapısı çok güzel. 20 kişiden 500 kişiye kadar toplantı yapılabilecek yerler var. Bunlar çok önemli. Ayrıca burası sadece Ticaret Odası üyelerine yönelik değil bir yaşam alanı olarak düşünülmüş. Okulların etkinlikler, derneklerin sosyal faaliyetler yapabileceği yer olmuş. Bu anlamda çok güzel. Belki yüzyıla hitap edebilecek bir bina olmuş. Mahmut Hiçyılmaz Başkanımı kutluyorum” ifadelerini kullandı. -kb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.