KalDer, üye ve üye adaylarını ziyaret etmeye devam ediyor. KalDer Kayseri Temsilcisi Salih Yalçın ve GençKal Sorumlusu Bilal Kızak geçtiğimiz haftaKCETAŞ ve Simfer’i ziyaret etti

KCETAŞ A.Ş. Regilasyon ve İş Geliştirme Müdürü Görkem Taylan Herdem’e yapılan ziyarette KCETAŞ Yönetim Destek Şefi Ayhan Keloğlu da hazır bulundu. KalDer’in faaliyetleri hakkında bilgi aktaran Yalçın, yakın zamanda elektrik dağıtım şirketlerinin EFQM Yönetim Modeli’ni benimsemesi, özdeğerlendirme aracı olarak kullanması için KalDer ve ELDER-Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneğigüçbirliği yaptığını hatırlattı. Yakın zamanda her iki kurum arasında bir iyi niyet protokolünün yapılmasının gündemde olduğunu belirtti.

 

Keloğlu, KCETAŞ olarak tüm süreçlerinin kalitesini artırarak müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek istediklerini belitti. Bu anlamda EFQM Mükemmellik Modelini de önemsediklerini ve KalDer faaliyetlerini takip ettiklerini ifade etti. Keloğlu, yakın zamanda kurum yöneticilerine hitaben KalDer’i ve EFQM Mükemmellik Modeli’ni tanıtan bir sunum talep ettiklerini belirtti.

 

Simfer A.Ş. ye yapılan ziyarette Yaçın’ı, aynı zamanda KalDer İstişare Kurulu Üyesi olan Sİmfer Kalite Güvence Müdürü Ziya Turgayağırladı. Yalçın, eğitimler hakkında bilgi paylaşırken 3. EMZ hazırlığı ile gelişmeleri paylaştı.

 

Turgay, Simfer olarak KalDer’e desteklerinin devam ettiğini, eğitimler konusunda da KalDer’den yararlanmayı arzuladıklarını ifade etti. 3. EMZ’ye de sponsor olarak destek de verebileceklerini belirtti. -kb

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla