KAMU-SEN VE TÜRK SAĞLIK SEN’DEN KÖSEDAĞ’A ZİYARET

Kamu Sen Kayseri Şube Başkanı Muammer Öner ve Türk Sağlık Sen Kayseri 1. Nolu Şube Başkanı Kamil Ünal, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ’ı ziyaret etti.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü olması vesilesiyle Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ’a ziyaretler devam etti. Kamu Sen Kayseri Şube Başkanı Muammer Öner ve Türk Sağlık Sen Kayseri 1. Nolu Şube Başkanı Kamil Ünal, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü olması vesilesiyle Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Kamu Sen Kayseri Şube Başkanı Muammer Öner, halkın haber alma noktasında gecesini gündüzüne katan basın mensuplarının haklarını ödeyemeyiz. Bu anlamda bu sektörde çalışan emeği geçen ve sendika olarakta yaptığımız her çalışmada koordinalli çalıştığımız basın emekçisi kardeşlerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum.”dedi.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

GÜLDEN ÇOKTAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.