KARAMAN OTİZMLİ ÇOCUKLARLA BİR ARAYA GELDİ

İstikbal Mobilya Kayserispor teknik direktörü Hikmet Karaman ile antrenörler Erdoğan Özdoğan ve Hakan Ergün, otizmli çocuklarla bir araya geldi.

Süper Lig takımlarından İstikbal Mobilya Kayserispor teknik direktörü Hikmet Karaman, yardımcı antrenör Hakan Ertürk ve kaleci antrenörü Erdoğan Özdoğan ile 2 Nisan ‘Dünya Otizm Farkındalık Günü’ nedeniyle otizmli çocukları ziyaret etti. Melikgazi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ne ziyarette bulunan Karaman, eğitim gören çocuklara kulübün kaşkol okul yönetimine de forma hediye etti. Çocuklarla sohbet eden Karaman ve beraberindekiler etkinlik sonunda hatıra fotoğraf çekindiler.

“FARKINDALIĞI AKRTIRMALIYIZ”

Eğitim merkezinden ayrılırken basın mensuplarına konuşma yapan Karaman, “Bu eğitim merkezi için emeği geçenlere teşekkür etmek lazım. Bugün buraya  gelmemize katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum. Farkındalık oluşuyor, bu çok güzel. Keşke tüm takımı getirebilseydik, onların da farkındalığını geliştirebilirdik. Ben burada emeği geçen öğretmenlere teşekkür ediyorum.   kutlu olsun demek istiyorum. Bu çocuklarımız için hem devletim hem de şahısların yapacağı şeyler çok önemli” dedi. Açıklamasının sonunda eğitim gören Zahide Uzunoğlu (27) ve Emirhan Topaç (22), mutlu mikrofonlara mutlu olduklarını söylediler. İLYAS KAPLAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.