Karayolları 6. Bölge Müdürlüğü’nde Kan Bağışı Kampanyası

Karayolları Kayseri 6. Bölge Müdürlüğü, Türk Kızılayı ile iş birliğiyle kan bağışı kampanyası düzenledi.
Karayolları Kayseri 6. Bölge Müdürlüğü’ nün Melikgazi İlçesinde bulunan merkez yerleşkesinde gerçekleştirilen kampanya kapsamında bağışçılar önce form doldurdu, ardından da kan tahlili yaptırdı. Kan bağışlamasında sakınca bulunmayanlar Türk Kızılayı ekiplerine kan verdi. Bağışta bulunanlara meyveli soda ve çikolatalı bisküvi ikram edildi.
Karayolları Kayseri 6. Bölge Müdürü Şenol Altıok, yaptığı konuşmada; Karayolları camiası olarak toplumsal sorumluluk gerektiren konularda her zaman üzerine düşen görevi yerine getirdiklerini bundan böyle de getirmeye devam edeceklerini belirtti.
Kan bağışını önemsediklerini anlatan Altıok, Türk Kızılayının kan stoklarının azaldığına yönelik açıklamasının ardından Karayolları Kayseri 6. Bölge Müdürlüğü olarak, kendilerinin de stoka katkıda bulunmayı görev olarak üstlendiklerini ifade etti.
Karayolları Kayseri 6. Bölge Müdürlüğü çalışanlarının yoğun ilgi ve katılım gösterdiği kampanyada Bölge Müdürü Şenol Altıok ilk bağışı yaparak katılımcılara ve Kızılay camiasına teşekkürlerini iletti. -KURUM BÜLTENİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.