Kaymek Kadınlar Günü’nü ilçelerde de kutladı

Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları Dünya Kadınlar Günü’nü ilçelerde de kutladı.
Büyükşehir Belediyesi KAYMEK Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla şehir merkezinin yanı sıra Hacılar Kadın ve Gençlik Merkezinde de sertifika töreni gerçekleştirdi. Sertifika töreninin yanında sergi açılışı da yapıldı. Takı tasarım, giyim, ev tekstili ve ahşap rölyef kurslarında yapılan ürünlerden oluşan sergide birbirinden güzel ürünler sergilendi.
Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici’nin yaptığı serginin açılışına, Büyükşehir Belediyesi İşletmeler ve İştirakler Daire Başkanı İlyas Yıldırım, KAYMEK Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları Müdürü Mürşide Gonca Aslan, eğitmenler, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı. Programda ayrıca Hacılar Kadın ve Gençlik Merkezindeki KAYMEK kurslarını başarıyla bitiren kursiyerlere sertifikaları verildi.
KAYMEK, ilçelerde de ortaklaşa programlar gerçekleştirdi. Felahiye Kadın ve Gençlik Merkezinde düzenlenen etkinliğe Vali Süleyman Kamçı’nın eşi Ayşe Kamçı da katıldı. KAYMEK ayrıca Bünyan, Tomarza ve diğer ilçelerde de çeşitli etkinlikler düzenleyerek ilçelerdeki sosyal hayata canlılık kazandırdı. -KURUM BÜLTENİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.