KAYSERİ MEYDAN’DAN KARABÖRK’E ZİYARET

Kayseri Meydan Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Rifat Açıkgöz ve Hunat TV Genel Yayın Yönetmeni Kürşat Açıkgöz Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Kamil Karabörk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Rifat ve Kürşat Açıkgöz Karabörk’e yeni görevinde başarılar diledi.

Kayseri Meydan Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Rifat Açıkgöz Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Kamil Karabörk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yeni emniyet müdürü Karabörk’ün Kayseri’de güzel hizmetler yapacağına inandığını ifade eden Açıkgöz, “Biz devletimizin yanındayız. Eminiz ki Karabörk bu şehirde hayırlı güzel işler yapacaktır. Biz de gazeteci olarak görev sırasında bize düşen her türlü yardım ve kolaylığı sağlamaya çalışacağız.” dedi.

 

Ziyaret memnuniyet duyduğunu ifade eden Karabörk ise Kayseri gibi Anadolu’nun incisi bir ilde görev yapmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “Biz vatandaşın huzur ve güvenini sağlamak için çalışan emniyet mensuplarıyız. Kanunlar çerçevesinde görev yaptığımız yerde yaşayan vatandaşların huzur ve güvenini sağlamak için gayret göstermek zorundayız. Ben emniyette görev yaptığım süre içersinde kanunların bize çizdiği yetkinin dışına hiç çıkmadım. Her zaman hizmetinde olduğum halkımla iç içe olmaya, onların dertlerini dinleyip çare bulmaya çalıştım. Kayseri de de aynı şevk ve arzuyla çalışacağım. Adaletten ayrılmadan her vatandaşıma karşı görevimi layıkıyla yapmaya gayret göstereceğim.” şeklinde konuştu.

 

Ziyaret sonunda Rifat Açıkgöz Kayseri Meydan Gazetesi geleneğini bozmayarak iki kutsal değerimiz olan Kuranı Kerim ve Türk Bayrağı’nı hediye etti. Bunun yanı sıra Açıkgöz kendi yazmış olduğu 3 kitabını da Karabörk’e takdim etti.  –SELMA KÖSEDAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.