Kayseri OSB kışa hazır

Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü(OSB) kış mevsiminde herhangi bir aksaklık yaşanmaması için gerekli hazırlıkları tamamladı.
OSB, bünyesindeki 5 adet kamyon üzerine monte 7 metreküplük tuz serme makinesi ve 5 adet kamyon önü, 2 adet hidromek kepçe olmak üzere 7 adet kar bıçağı, 14 metreküp köşeli damper üzerine,7 metreküplük tuz serme sistemi ve bin litre hacimli solüsyon sisteminin yanında, araç önünde 10 milimetre gövdeli, 8 milimetre kalınlığında polistren malzemeden, yüksek sürtünmeye dayanıklı kar bıçağı bulunan bir adet kar küreme ve tuzlama aracı ve kamyon tuz serici-kar bıçağı aracı ile kış şartlarına hazır.
Filoya geçen kış katılan hizmet araçları ile kış şartlarına daha güçlü ve hazır halde girileceğini belirten Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, OSB yönetimi olarak, çatısı altındaki sanayicilere daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışanları ile birlikte büyük bir özveri ve yoğun çalışma temposu sarf ettiklerini, bölgeyi daha ileriye taşımak, sanayicilerin sunulan hizmetlerden maksimum seviyede yararlanması adına çalışmalara aralıksız devam edildiğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.