Kayseri Şeker, Polis Merkezi Hizmet Binası Yaptıracak

Kayseri Şeker tarafından İl Emniyet Müdürlüğünün ihtiyacı olan ve 2018 yılı içerisinde yaptırılması planlanan 5 hizmet binasının birinin de Kayseri Şeker tarafından yaptırması için protokol Kayseri Valiliğinde imzalandı.
Kayseri Şeker tarafından yaptırılacak olan Polis Merkezi Amirliği hizmet binası ve Bölge Melbusat binasının yapımının bir yıl içinde hizmete alınmasının hedeflendiği açıklandı.
İmza Törenine Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Emniyet Müdürlüğü yetkilileri Kayseri Pancar Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay, Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Özer, Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Avni Hokkaömeroğlu, Harun Halıcı, Hurşit Dede, Halis Lektemur, Denetim Kurulu Üyeleri; Av.Kaan Savruk, Mehmet Güntay, Menderes Baran, Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Atilla Yalçın Yönetim Kurulu Üyeleri; Abdulkadir Güneş, Mustafa Demir, Nizamettin Çatak, Abdullah Borazan ve Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdürü Osman Canıtez katıldılar.
Vali Süleyman Kamçı Protokol imza töreni esnasında yapmış olduğu konuşmada; “Bu gün hayırlı bir işe imza atıyoruz. Güvenlik bizim için en önemli, başta gelen görevimiz. İnsanlarımız için ne kadar değerli önemli şeyler varsa burada en önemlisi de insanların güvenliğini sağlamak konusunda hassas olmak. Polisimiz, jandarmamız 24 saat gece gündüz çalışıyor. . Bilindiğiniz gibi büyükşehir belediyemiz iki polis merkezi yaptı, Melikgazi belediyemiz yine devam ediyor orayı da inşallah seneye açacağız. Şeker fabrikamız sağ olsunlar yönetim kurulu olarak karar almışlar. İlimize hediye edecekler. Amacımız vatandaşın güvenliğini, karakolla olan işlerini yapılmasını sağlamak. O anlamda yönetim kurulu başkanımıza, üyelerine ve şekerle alakalı olan herkese çiftçimize teşekkür ediyorum” dedi.
Kayseri pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay da imza töreni esnasında yaptığı konuşmada; “Kayseri Şeker’in pancar ekicilerine ve çiftçilerin en iyi ve başarılı bir şekilde gelirlerini artırmaya gayret ettiği gibi aynı çerçevede en yüksek geliri sağlayarak en yüksek karı sağlayarak devletimize de en yüksek vergiyi verme noktasına geldi ve bundan da gurur duyuyoruz. Tabi Kayseri Şeker Fabrikasının aynı zamanda sosyal sorumluluklarının olduğunun da bilincindeyiz bu çerçevede de çeşitli çalışmalar yapıyoruz.
İlimizde Emniyet teşkilatımızın bina konusunda ihtiyaç olduğunu biliyoruz. Tabi belediyelerimizin yaptıkları ortada. Kayseri Şeker Fabrikasına da bu manada bir görev düşüyor olması bizi de işin doğrusu gururlandırıyor. Verdiğimiz vergilerin yanında aynı zamanda devletimize böyle bir katkı sağlıyor olmanın da gururunu yaşama fırsatı vermiş oluyorsunuz. Bize bu fırsatı verdiğiniz için ben bütün arkadaşlarımız, çiftçilerimiz, çalışanlarımız adına teşekkürlerimi sunuyorum hayırlı uğurlu olsun inşallah bunu bu görevi en kısa zamanda bu sözleşmeden sonra Polis merkezini inşallah Şeker Polis Merkezi olarak en kısa zamanda hizmete sokulması için elimizden geleni yapacağız hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi. -kb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.