KAYSERİ TABİP ODASI DERGİSİ’NİN YENİ SAYISI ÇIKTI

Kayseri Tabip Odası yayın organı olan “ Kayseri’de Sağlık” dergisinin yeni sayısı çıktı.

Sağlık alanındaki son gelişmeler ile Kayseri Tabip Odası faaliyetlerinin yer aldığı dergi de 2017 yılında vefat eden Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Hasan Basri Üstünbaş anısına da birçok yazı ve fotoğraf bulunuyor.

Tabip Odası Yönetim Kurulu üyesi ve Kayseri’de Sağlık Dergisi editörü Doç. Dr. Muzaffer Keklik, yaptığı açıklamada, oda olarak, sağlık çalışanlarına her yönden katkıda bulunmak için gayret gösterdiklerini ifade ederek, “ Üyelerimize ve sağlık çalışanlarına yönelik,  eğitim seminerleri, konferanslar, paneller ve kongreler gibi birçok etkinlik yapıyoruz.  Okuyucularımız, dergimizde bu yaptığımız faaliyetlerin bir özetini bulabilecekler. Ayrıca, sağlık alanındaki son gelişmeler, sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili uzmanların görüşleri, makaleleri yer alıyor. Bunların yanında aktüel konulara da yer vermeye çalıştık. Güzel bir dergi ortaya çıktı. Emeği geçen başta Başkanımız Prof. Dr. Hüseyin Per, Genel Sekreterimiz Dr. Hakan Karabulut, Yönetim Kurulu üyelerimiz Prof. Dr. Nurullah Günay, Dr. Gamze Saccı, Dr. Sait Şener ve Op.Dr. Rifat Özmen’e ve diğer arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Çok olumlu tepkiler aldık. Bizde Kayseri’de Sağlık Dergimizin yeni sayısının hazırlıklarına başladık. İçerik olarak daha da güzel bir çalışma ortaya koyacağız. Keyifli okumalar” dedi. -kb

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.