Kayserigaz çalışanları iftarda buluştu

KAYSERİGAZ geleneksel iftar organizasyonunun 12’ncisi, Kayserigaz çalışanlarının katılımı ile yapıldı.

 

Programa katılan Kayserigaz çalışanları iftarlarını tasavvuf müziği eşliğinde yaptılar. Birlik ve beraberliği pekiştiren, çalışanların bir araya gelerek kaynaşmasını sağlayan ve motivasyonlarını arttıran bu faaliyetlere önem veren Kayserigaz, bu Ramazan’da da grup şirketi çalışanları ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.  Genel Müdür Adem Dincay yaptığı konuşmada “Böyle önemli bir günde Kayserigaz ve grup şirketi çalışanlarımızı, bir arada görmekten çok mutluyum. Ailemizin sık sık farklı sebeplerle bir araya gelmesine ve farklı faaliyetlerde birbiriyle kaynaşmasına öncü olmak, bizim için memnuniyet verici. Daha nice Ramazanlarda böyle güzel bir ortamda hep birlikte iftar yapabilmeyi diliyorum. ”dedi.

 

İftar Yemeği EWE Turkey Holding CSO’su Hasan Yasir Bora ise konuşmasında kardeşliğin ve dayanışmanın daha da önem kazandığı bu ayda, Kayseri’nin güvenli ve sürekli gaz arzı için büyük bir özveriyle çalışan Kayserigaz Ailesi’ne, azimli ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Ramazan Ayı’nın ülkemize huzur ve barış getirmesi temennisinde bulundu. -dha

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.