Kayserigaz Kayseri’de ihtiyaç sahibi okula hediye etmek üzere “Kitap Toplama Kampanyası” başlattı

Kütüphaneler Haftası dolayısıyla çocukların kütüphanesine yeni kitaplar kazandırmayı amaçlayan Kayserigaz, geçen sene olduğu gibi bu yıl da kitap toplama seferberliği başlattı. 15 Şubat 2016 Pazartesi günü başlatılan Kitap Toplama Kampanyası, 24 Mart 2016 Cuma günü sona erecek. Kayserigaz’ın başlatmış olduğu kampanya, EWE Turkey Holding, Bursagaz, EWE Enerji, Enervis ve Millenicom’un katılımları ile tamamlanacak. Amaç, olabildiğince fazla kitap toplayıp ihtiyaç sahibi okula ulaştırmak.
Kayserigaz Kurumsal İletişim Yöneticisi Özlem Acur yaptığı konuşmada “Yıl boyunca gerek Kayserigaz gerekse grup şirketlerimiz olarak çeşitli sosyal sorumluluk kampanyaları gerçekleştiriyoruz. Geçtiğimiz yıl aynı kampanyayı yapmıştık ve çok fazla kitap toplamıştık. Topladığımız kitapları yatırım alanlarımızdan Develi’deki ihtiyaç sahibi bir ilkokulun kütüphanesine hediye ettik. Bu yıl da kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz kapsamında, öğrencilerin ihtiyaç duyduğu kitapları toplayacağız. Amacımız araştıran, sorgulayan, öğrenen ve öğreten bir neslin yetişmesine katkı sağlamak. Kitaba ulaşma noktasında yeterli imkâna sahip olmayan öğrencilerimize, ihtiyaç duydukları kitapları ulaştırabilmek için kampanyamızı başlatmış bulunuyoruz. Geçen yıl kampanyayı Kayserigaz olarak yürütmüştük, bu yıl aynı kampanyayı EWE Türkiye Grubu şirketleri ile birlikte yürüteceğiz, çok daha fazla kitap toplamayı umuyoruz. Gerçekleştirdiğimiz Kitap Toplama Kampanyası sonunda topladığımız kitapları belirlenecek ihtiyaç sahibi okula Kütüphaneler Haftası’nda teslim edeceğiz.” dedi. -İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.