KAYSERİSPOR KOMBİNE BİLET YENİLEME VE SATIŞ TARİHLERİ

Kayserispor tarafından yapılan açıklamada kombine bileti olan taraftarlar yarın yenileme yapabilecek, ilk kez kombine bilet alacaklar 10 Temmuz’dan itibaren temin edebilecek.

Kayserispor kulübü tarafından 2023 – 2024 sezonu kombine bilet yenileme ve satış tarihleri belli oldu. Kulüpten yapılan açıklamaya göre kombine bileti bulunan ve yine aynı koltukta müsabakaları takıp etmek isteyen taraftarlar yarından (5 Temmuz) itibaren işlemlerini yapacak. Bu taraftarlara yüzde 15 de indirim uygulanacak. Kombine bileti olup başka yere geçmek isteyen veya ilk kez kombine bilet almak isteyen taraftarlar 10 Temmuz Pazartesi gününden itibaren temin edebilecek. Kombine bileti yenileme ve ilk kez alanların kartlarının vizelerinin en az 31 Mayıs 2024 tarihine kadar uzatılmış olması istendi. Ayrıca kombine bilet sahiplerinin sezonda 3 kez aktarma yapabileceği belirtilirken Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarında aktarma yapılamayacağı kaydedildi. Öğrencilere bütün bloklarda yüzde 15, kadın taraftarlara doğu üst tribünde yüzde 50 indirim uygulanacağı duyuruldu.

Kayserispor tarafından açıklanan kombine bilet fiyatları şu şekilde;
Batı Balkon D Blok 8 bin TL,
Batı Balkon C-E Bloklar 6 bin TL,
Batı Balkon B-F ile Batı Alt D Blok 5 bin,
Batı Alt C Blok 4 bin TL,
Batı Alt B-F- Blok ile Doğu alt D Blok 3 bin 500 TL,
Doğu Alt C – E Blok 3 bin TL,
Doğu Alt A-B-F-G Bloklar 2 bin 500 TL,
Doğu Üst bütün bloklar 2 bin TL,
Güney Alt bütün bloklar bin 400 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.