Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, “Mete Eke kardeşime ayıp edilmesi söz konusu olamaz”

Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, yaşanan fotoğraf tartışması konusunda açıklama yaptı.
Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir’in, kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklama şu şekilde:
” 20 temmuz perşembe günü yayınlanan bazı mahalli yayın organlarından ve sosyal medyada, kulübümüz eski başkanlarından Mete EKE’ ye ayıp edildiğinden bahsedilmektedir.
Öğrendiğime göre konunun aslı son derece basit ve anlaşılır şekildedir.
Şöyle ki;
Göreve geldiğimde kulübümüzde görev yapan eski başkanlarımızın resimlerinin depoya kaldırıldığını ve ziyaretçilerin görebileceği bir yerde asılı olmadığını fark ettim.geçmişte hizmet vermiş başkanlarımıza saygı adına bütün resimlerin depodan çıkarılıp yerlerine asılması talimatı verilmiştir.
Ancak bu çalışma yapılırken bazı resimler, bazı çerçeveler hasar görmüş, başkanlık yapmış bazı kişilerinde resimleri bulunamamıştır.
Başkanlık yapmış ancak resmi olmayanların veya yapılan işlemler sırasında hasar gören çerçevelerin hepsi tamamlanarak duvardaki yerlerini alacaklardır.
Mete Eke başkanın çerçevesi ise ayı gün tamir edilip yerine asılmıştır. Geçmiş başkanlarımız için yeni tesislerde özel bir köşe yapılıp bu tür resim ve anılar oraya götürülecektir.
Şahsımın, yönetici olarak görev yaptığı bir yerde; Ne eski başkanlarımızın hatıralarına, nede özel hukuğum olan Mete Eke kardeşime ayıp edilmesi söz konusu olamaz. Muhataplarım da bunu bilirler.” -iha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.