Kayserispor’da yeni sezon hedefi üst sıralar

Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, önümüzdeki sezon da hedeflerinin ligin üst sıraları olduğunu söyleyerek, yönetim kurulu olarak bu hedefler doğrultusunda çalışmaları sürdüreceklerini belirtti.
Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısındaki performans düşüklüğüne rağmen ligi rahat bir şekilde bitirdiklerini aktaran Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir; bu yıl yönetim, teknik heyet ve taraftarlarla birlikte zirveye ulaşmaya çalışacaklarını belirtti. Bu anlamda anlaşma sağladıkları Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile birlikte çalışmaların sürdüğünü kaydeden Bedir, “2017-18 futbol sezonunun özellikle ilk yarısında kendine yakışan bir futbol oynayıp, bunu skorlara da yansıtan Kayserisporumuz, ikinci yarıdaki performans düşüşüne ve diğer olumsuz şartlara rağmen sezonu rahat bir konumda tamamlamıştır. Özellikle son yıllarda, ligde kalmanın başarı olarak algılandığı bir ortamda yönetim olarak ligde rahat bir şekilde kalmanın kıymetini bilmekle birlikte, geçtiğimiz sezon da hedefimiz üst sıralardı. Bu yılki mücadelemizde de amacımız yine yukarılar olacaktır. Başkan ve yönetim olarak bizler bu hedef doğrultusunda gerekli tedbirleri alacak, tüm sezon boyunca teknik heyet, oyuncu grubu ve büyük taraftarımızla omuz omuza, büyük bir inançla zirvelere ulaşmaya çalışacağız. Bu hedeflerimiz doğrultusunda takımımızın başına getirmiş olduğumuz, Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam ile birlikte tüm çalışmalar devam etmekte, bu arada takıma düşünülen oyuncu takviyeleri de yapılmaktadır” dedi.
Transfer politikasının belirlendiğini ve yine önceki sezon olduğu gibi tüm transferleri bitirerek eksiksiz kampa en erken katılan takım olacaklarının altını çizen Bedir, “Yönetimimiz ve teknik heyetin yapmış olduğu çalışmalar sonunda takviye yapılması gereken bölgeler tespit edilmiş, 1 sol bek, 2 orta saha ve 2 kanat oyuncusu takviyesinin hedeflerimiz açısından isabetli olacağına karar verilmiştir. Bu tespit ve karardan sonra, ülkemizdeki birçok takımının transfer listesinde olan Sakıp Aytaç, Hasan Hüseyin Acar ile prensip anlaşmaları yapılmış, önümüzdeki 1-2 gün içerisinde resmi sözleşmeler imzalanacaktır. Ayrıca, 1 orta saha ve 2 kanat oyuncusuyla da görüşmelerimiz son noktalara gelmek üzeredir. Önümüzdeki hafta içinde bu transferlerin de netleşmesiyle birlikte alınacak oyuncu anlamında hedefine ulaşacak olan Kayserisporumuz, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da, transferi en erken tamamlayıp, hazırlık kamplarına eksiksiz giren takımlardan birisi olacaktır” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.