KAYSERİSPORSPOR OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL’U ERTELENDİ

İstikbal Mobilya Kayserispor’un bugün yapılması planlanan Olağanüstü Genel Kurul’u çoğunluk sağlanamaması nedeniyle 7 Aralık Cumartesi tarihine ertelendi.

Sarı – Kırmızılı takımın Kadir Has Kongre ve Spor Salonu Erciyes Salonu’nda yapılması gereken Olağanüstü Genel Kurul’da çoğunluk sağlanamadı. Genel Kurula emniyet güçleri ve basın mensuplarının dışında Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi ve Hukuk İşleri Sorumlusu Orhan Taşçı, Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi ve Mali İşler Sorumlusu Fatih Çağlar Öcal, Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi ve Altyapı Sorumlusu Bekir Benk ve Kulüp medya sorumlusu Kemal Onur Köroğlu katıldı. Basın mensuplarına açıklama yapan Hukuk İşleri Sorumlusu Orhan Taşçı, bu hafta çoğunluk sağlanamadığı için Olağanüstü Genel Kurulu gerçekleştiremediklerini söyledi. Taşçı açıklamasında, “Gelecek hafta büyük bir coşkuyla Kayserispor’a yakışır bir şekilde genel kurul gerçekleştirilecek. Bewerna hanım liste konusunda bir çalışma yapıyor. Az çok belli oldu. İnşallah Kayserispor’a yakışacak ve güçlü bir liste olacak. Liste konusunda kriterler var. İlk önceki kriter, Kayserispor sevgisi olması. Güçlü bir liste oluşmak üzere” açıklamasında bulundu.

BAŞKAN BERNA GÖZBAŞI: SORUNLARDAN KURTULACAĞIZ

Başkan Berna Gözbaşı kişisel hesabından yaptığı açıklamada “Beşiktaş maçı öncesi moraller en üst düzeyde. Tüm futbolcularımıza güvenim tam. Çoğunluk sağlanamadığı için haftaya ertelenen genel kurul sonrası inşallah sorunlardan tamamen kurtulmuş bir Kayserispor dönemi başlatacağız” paylaşımında bulundu. İLYAS KAPLAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.