KAYSO ile İSO Müşterek Meslek Komitesi toplantısı yaptı

KAYSERİ SANAYİ ODASI (KAYSO) 10. GRUP MESLEK KOMİTESİ ÜYELERİ İLE İSTANBUL SANAYİ ODASI (İSO) 45. GRUP PLASTİK HAMMADDELERİ VE PLASTİK ENJEKSİYON MAMULLERİ SANAYİİ MESLEK KOMİTESİ ÜYELERİ MÜŞTEREK MESLEK KOMİTESİ TOPLANTISI YAPTI. 

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) 10. Grup Meslek Komitesi üyeleri ile İstanbul Sanayi Odası (İSO) 45. Grup Plastik Hammaddeleri ve Plastik Enjeksiyon Mamulleri Sanayii Meslek Komitesi üyeleri müşterek meslek komitesi toplantısı yaptı.
İstanbul Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen ortak toplantıya KAYSO’dan 10. Grup Meslek Komitesi üyeleri Muammer Arslan, Ayhan Çatalkaya, Salih Eşsizer, Mehmet Ali Yörük ve Yusuf Özkan katılırken, İSO adına 45. Grup Meslek Komitesi üyeleri Mustafa Akyüz, Ömer Karadeniz, Celal Altan, Oğuzhan Durmuş ve Osman Yayla katıldı.
KAYSO heyeti ilk olarak İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçivan’ı makamında ziyaret etti. Kayseri Sanayi Odası Meslek Komitesi üyelerini İSO’da görmekten son derece memnun kaldıklarını ifade eden Başkan Bahçivan, bu tür toplantıların sektörü güçlendireceğini ve iller arası diyaloğu daha iyi bir düzeye getireceğini söyledi. Başkan Bahçivan plastik sektörünün güçlü bir sektör olduğuna vurgu yaparak, bu sektörün daha da güçlenmesi için Türkiye’de yeni petrokimya tesislerine ihtiyaç olduğunu belirtti.
Daha sonra iki odanın meslek komitesi üyeleri müşterek toplantıya geçerek sektörün sorunları ve çözüm önerilerini görüşüp, meslek komitelerinde da ortak toplantıların devam etmesi yönünde görüş birliğine vardı. -iha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.