KESOB nace kodları ile ilgili seminer düzenledi

Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) üyeleri için nace kodları ile ilgili seminer düzenledi.
KESOB Toplantı Salonunda düzenlenen seminerin açılış konuşmasını yapan Başkan Ahmet Övünç, yeni yılın tüm esnaflara bereketli ve bol kazanç getirmesini diledi. Oda olarak önceliklerinin, üye esnaflara en iyi şekilde hizmet vermek olduğunu belirten Başkan Ahmet Övünç, “Bu görevi yerine getirebilmesi için genel sekreterlerimizin kendilerini geliştirmeleri ve esnaf ve sanatkarlarla ilgili gelişmeleri takip etmeleri önem taşımaktadır. Biz de birlik olarak bağlı odalarımızı bilgilendirmek ve her yıl odamızın genel sekreterlerine yönelik eğitim seminerleri düzenlemekteyiz. Bilindiği üzere nace kod sistemi ile birlikte birliğimize bağlı odalarımızın arasında meslek kodlarıyla ilgili uyuşmazlıklar bulunmaktadır. Biz de konuyu uzmanlardan öğrenmek için ve konulara çözüm bulmak için Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğümüzden talepte bulunarak bunun uzman kişilerce odalarımızı bilgilendirmek istedik. Herkese katılımlarından dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.
Açılış konuşmasının ardından, Esnaf Sanatkarlar Genel Müdürlüğü uzmanları Ergün Ege, Uğur Özbek nace kodları ile ilgili bilgi verdi ve katılımcıların sorularını yanıtladı. -İHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.