Kocasinan Belediyesi Bütçesinde Büyük Başarı

Kocasinan Belediyesi, 2017 yılı bütçesinde giderin yüzde 94, gelirin yüzde 107.57 oranda gerçekleşmesiyle büyük bir başarı elde etti. Kocasinan’a çok önemli yatırımlar yaparak, hizmet atağını sürdüren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan’ı daha iyi noktalara getirmenin gayreti içerisinde olduklarını vurguladı.
Kocasinan Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısında konuşan Başkan Çolakbayrakdar, 2017 yılı bütçesiyle ilgili bilgiler verdi. Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi’nin gelir ve gider bütçelerinde büyük başarı elde ettiklerini belirterek, “Milletimizin kaynaklarını, milletimizin hizmetine sunmaktayız. 2017 yılında bütçemiz; 220 Milyon TL’ iken, 50 Milyon TL ek bütçe ile toplam 270 Milyon TL oldu. Geçen yıl gider bütçemiz; 253 Milyon 997 bin 419 TL ile yüzde 94 oranında gerçekleşti. Gelir bütçemizde ise 247 Milyon 401 bin 528 TL ile yüzde 107.57 bir oranla gerçekleşme oldu. Şükür Allah’a bütçemiz, %100’ün üzerinde bu noktaya geldi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İnşallah 2018 yılında ve devamında da %100’lük gelir oranlarıyla hizmetler vermeye devam ederiz” ifadelerini kullandı.
Kocasinan’a eğitimden sanata, kültürden spora birçok önemli yatırımlar yaptıklarını vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, “Rutin belediyecilik hizmetlerimizin yanı sıra her alanda hemşehrilerimize hizmet vererek, gece-gündüz demeden çalışıyoruz. Kocasinan Belediyesi olarak bizler; yatırımlarımız ve projelerimizle her zaman milletimizin yanındayız. Hizmetlerimiz ağırlıklı olarak geleceğin teminatı olan çocuklarımız içindir. Evlatlarımızın daha güzel yarınlarda yaşamaları için çalışıyor ve gayret ediyoruz. İnşallah bu çalışmalar ve gayretler onların güçlü ve büyük Türkiye’de yaşayabilmelerini sağlayacaktır. Bundan sonra daha güzel, daha iyi şartlarda, gelecek nesiler için çalışmaya üretmeye ve Türkiye’yi muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarmak için durmadan çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.