Kocasinan Belediyesi’nden esnafa 10 adet modern yeni iş yeri

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için Yeşil Mahalle’de yapılan iş yerlerini gezdi. İncelemelerde bulunan Başkan Çolakbayrakdar, bölgedeki 10 adet modern yeni işyerinin kısa süre içerisinde esnafa teslim edileceğini belirtti.
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Daha yaşanabilir bir Kocasinan için aralıksız çalışıyoruz. Bu kapsamda diğer mahallelerde olduğu gibi Yeşil Mahallede de birçok projeyi hayata geçiriyoruz. Bunlardan biri olan ve mahallenin istekleri doğrultusunda yaptığımız 10 adet modern işyerinin sonuna geldik. Yeni işyerlerinde esnafımızın daha iyi ve daha konforlu koşullarda hizmet verecek ve böylelikle bölgenin canlanmasında etkili olacak.” diye konuştu.
Başkan Çolakbayrakdar, “Şimdiden esnafımıza bol, bereketli kazançlar diliyorum. Yeni Kocasinan için çalışmalarımızı artırarak devam ediyoruz. Her şey; daha güzel bir Kocasinan içindir.” şeklinde sözlerini tamamladı. -KURUM BÜLTENİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.