Kocasinan Belediyesi’nden Vergi Mesaisi

Kocasinan Belediyesi, vergi mükelleflerine çağrıda bulundu. Kocasinan Belediyesi, Emlak, Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergileri 30 Kasım Çarşamba Günü sona ereceğinden özel tedbirler aldı.

 

Kocasinan Belediyesi, vatandaşların vergi ödemelerini rahatlıkla yapılabilmesi için çalışma saatlerinde düzenleme yaptı.
Vatandaşlara her turlu ödeme kolaylığı sunan Kocasinan Belediyesi, vergi mükelleflerinin cezalı duruma düşmemeleri için 30 Kasım Çarşamba Günü saat 19.00’a kadar vergilerin zamanında ödenmesi konusunda uyarıda bulundu.
Kocasinan Belediyesinde, 26 Kasım Cumartesi ve 27 Kasım Pazar günleri saat 09:00 ile 16:00 saatleri arası, hafta içi ise 30 Kasım Çarşamba günü saat 19:00 kadar vezneler açık olacak.
Kocasinan Belediyesi tarafından yayımlanan açıklamada vergilerin Kocasinan’a yapılan ve yapılacak olan hizmetlerde katkı sunduğu ve Kocasinan’ın daha da güzelleşmesine destek verdiğine dikkat çekildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.