Koşabiliyorken koş ekibine ziyaret

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Kayseri İl Spor Müdürü Murat Eskici ile birlikte Develi Kaymakamlığı, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü bünyesinde başlatılan ve Develi Belediyesinin de katkı sağladığı “Koşabiliyorken Koş” projesinin çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgiler aldı.
Antrenör Arzu Bayram Eser’in kontrolünde İlçemiz kadınları hem sağlıklı yaşam adına sportif faaliyetlerde bulunurken hem de sosyalleşmeleri adına olumlu etki sağlandığını belirten Başkan Cabbar “Develi Belediyesi olarak sporun her türlüsünü ve her projeye destek vererek Develimizin sporda bir marka olması için var gücümüzle gayret göstermeye devam edeceğiz” dedi. Kayseri İl Spor Müdürü Murat Eskici ise böylesi etkinliğe katılan bayanları tebrik ederek “Başkanımızın gayretleriyle inşallah e çok daha fazla sportif etkinliklerle Develilileri buluşturmaya devam edeceğiz” dedi. İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.