KÖSEDAĞ’DAN TOKİ MÜJDESİ

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen iftar programında konuşan Cemiyet Başkanı Metin Kösedağ, “TOKİ ile yapılan çalışmalar neticesinde çok önemli bir mesafe kat ettik, bundan sonraki süreç artık bizim elimizde” bizim elimizde” dedi.

KAYSERİ GAZETECİLER CEMİYETİ TARAFINDAN DÜZENLENEN İFTAR PROGRAMINDA KONUŞAN CEMİYET BAŞKANI METİN KÖSEDAĞ, “TOKİ İLE YAPILAN ÇALIŞMALAR NETİCESİNDE ÇOK ÖNEMLİ BİR MESAFE KAT ETTİK, BUNDAN SONRAKİ SÜREÇ ARTIK BİZİM ELİMİZDE” BİZİM ELİMİZDE” DEDİ. 

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen iftar programında, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ne üye kentte çalışan ulusal ve yerel basın çalışanları, kurumların basın müdürleri katıldı. Burada konuşma yapan Cemiyet Başkanı Metin Kösedağ, TOKİ ile yapılan çalışmalarda belli bir noktaya gelindiğini ifade ederek, cemiyet üyelerine yaptırılacak konutlar için “Bundan sonraki süreç bizde” dedi. Kösedağ konuşmasına, “Bu mutlu tabloyu gördükten sonra bir şey söylemek istiyorum. Son bir yılda üyelerimiz için uğraştığımız bir proje var. TOKİ ile yapılan çalışmalar neticesinde çok önemli bir mesafe kat ettik. Araziyi bulduk, tescilini yaptırdık. Artık bundan sonra proje ve plan aşamasında. Allah’ın izniyle bayram sonrasında üye alımlarına başlayacağız, bundan sonraki süreç artık bizim elimizde” diye konuştu. Programa aileleriyle birlikte katılan gazeteciler, gündemin yoğunluğunu birbirleriyle sohbet ederek atma imkanı buldu. -GÜLDEN ÇOKTAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.