KTO Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, “Yaptırdığım anketlerde üye memnuniyeti yüzde 80’in üzerinde”

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, yapılacak olan seçimde yeniden yönetime geldikleri takdirde üyelerin önünün daha da açılacağını belirterek, “Yaptırdığım anketlerde yüzde 80’lerin üzerine çıkan bir üye memnuniyeti söz konusu” dedi.
Son 4 yılda kayseri Ticaret Odası’nda bir çok işler yapıldığının altını çizen KTO Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, “Sadece fiziki olarak görünen hizmet binası değil, üye odaklı, üyelerin hizmetlerden istifade etmesine yönelik epey bir düzenlemeler yapıldı. Üyelerimizi ön plana çıkararak hizmetlerimiz yaptık. Yapılan bu hizmetler hem kamuoyunda hem de üyelerimiz nezdinde karşılık buldu. Ziyaret ettiğimiz üyelerimiz de bu konuda teşekkür ediyorlar çok önemli hizmetler yaptığımızı söylüyorlar” dedi.
“Önümüzdeki 4 yılda da yeniden hizmet etme imkanı bulursak, bu hizmet çıtasını daha da yukarılara çıkarmak gibi bir isteğimiz var, öyle bir heyecan var” ifadesinde bulunan Hiçyılmaz, “Dolayısıyla bu çıtayı yükseltmek için geçtiğimiz günlerde 10 başlık altında projelerimizi açıkladık. Önümüzdeki dönemde hizmet etme yetkisi alırsak, Kayseri Ticaret Odasını Türkiye’de çok önemli konuma çıkarmayı düşünüyoruz” diyerek şunları söyledi:
“Geçmişte C seviyesinde olan kalite akreditasyon seviyesini önce B’ye sonra A’ya çıkarmıştık. A seviyesinde olan ticaret odası sayısı Türkiye’de çok az. Bir de A Plas seviyesi var. Türkiye’de bu seviyede olan bir ticaret odası yok. Biz Kayseri Ticaret Odası olarak önümüzdeki dönemde yapacağımız çalışma ile A Plas kalite seviyesine çıkan ilk oda yapmak istiyoruz ve önümüzdeki yıllarda Kayseri Ticaretinin, oda üyelerinin çok daha istifade edecekleri önlerini açacak çalışmalar yapmayı hedefliyoruz. Çalışmalarda da üyelerimizin bize karşı tutumlarını sevindirici buluyorum. Yaptıklarımızı takdir edici bulduklarını söylüyorlar. Bir sıkıntı olmadan önümüzdeki seçimde de başarı elde edip Kayseri Ticaret Odasını yönetme noktasına geleceğiz diye düşünüyorum. Yaptırmış olduğum anketlerde yüzde 80’lerin üzerine çıkan bir üye memnuniyeti söz konusu. İnşallah seçimde de üyelerimiz hür iradeleri ile gönüllerinden geçen adaya oy vermek suretiyle Kayseri Ticaret Odası’nın bundan sonraki 4 yılını yönetecek yönetimi seçecekler inşallah.”
MHP İl Başkanı’ndan istenen randevuya ret cevabı verilmesi ile ilgili olarak ise Hiçyılmaz, “Şahsıma ve yönetim kurulu üyelerime yapmış olduğu iftiraları uygun bulmuyorum. Bu durumu tüm üyelerimize ve kamuoyuna havale ediyorum” dedi. -iha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.