KTO’dan Çek Kanununda Son Değişiklikler Bilgilendirme Toplantısı

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, “Çek Kanununda Son Değişiklikler” konulu bilgilendirme toplantısı düzenleyeceklerini söyledi.
Çek kullanımı konusunda reel sektörün günlük hayatta karşılaştığı sıkıntıları birçok kez dile getirdiklerini, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, milletvekilleri, bakanlıklar, Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı nezdinde talepte bulunduklarını hatırlatan Başkan Hiçyılmaz, bu çabaların sonucunda çek yasasında önemli değişikliklerin yapıldığını belirtti.
Çek yasasındaki değişikliklere ilişkin oda üyelerine e-bülten gönderdiklerini, bunun yanı sıra web sitesi duyuruları ve açık hava ilanları ile bilgilendirme yaptıklarını ifade eden Başkan Hiçyılmaz, üyelerin detaylı bilgi sahibi olabilmeleri açısından bilgilendirme toplantısı yapacaklarını kaydetti.
Başkan Hiçyılmaz, katılım konusunda Oda üyelerine çağrıda bulunarak, 7 Aralık 2016 Çarşamba günü saat 15.00’da M. Rifat Hisarcıklıoğlu Konferans Salonunda gerçekleşecek olan bilgilendirme toplantısında, Avukat Can Yılmaz tarafından sunum yapılacağını belirtti.
Hiçyılmaz, üyelerin www.kayserito.org.tr adlı oda internet sitesinde yer alan “Hukukçularımıza Sorun” bölümünden faydalanarak, hukuki konularda bilgi talebinde bulunabileceğini de sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.