Külfet

Hafta sonundan itibaren Kayserispor’un galibiyeti sonrası zafer sarhoşluğu yaşanan kentte emeği geçenler birbirlerine jestler yapmaya devam ediyor. Kulüp başkanı şehrin önde gelenlerini ziyaret etmeye devam ediyor. Bunun yanı sıra merakla beklenen basın toplantısı gerçekleştirildi. Transferler tanıtıldı, Sergen Yalçın konuştu, en önemlisi başkan konuştu. Başkan mali tablodan bahsetmeye başlamıştı ki hepimizin en merak ettiği an geldi. Kulübün borcu ve alacakların kimler olduğu paylaşıldı. Yapıcı konuşmalardan baştan sona kadar taviz vermeyen Erol Bedir eski yönetim hakkında sorulan soruları geçiştirdi. Bir zamanlar borçsuz ama günümüzde 120 milyon (trilyon) borçlu olan kulüple ilgili yığınla futbolcu dosyaları var. Suç ortada da suçluların günahı ne kadar Allah bilir. Nasıl ki üç haftada 20 milyon (trilyon) borç eriyecektir. Bir gerçek var ki her zaman olduğu gibi yapanın yanına kâr kalacak. Bu söylemden onu anladım ben. Ee Hz.Ömer adaletini beklemiyorduk ama en azından yapan biraz neticesine de katlansa…

Bir de üvey evladın durumu var; Erciyesspor 20 haftadır. Bir şekilde mücadele eden takım yine soğuğa maruz kaldı. Doğalgazı kesilen kulüp bu nedenle antrenman yapamıyor.  Genel Kurul’da ilk göz ağrım dediği Erciyesspor’un da sahipsiz kalmayacağını söyleyen Erol Bedir umarım harekete geçmekte geç kalmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.