MAKFİT FARKA KOŞTU: 10-0

2.Amatör Küme’de sezonun dördüncü haftasında Mevlana Yıldızspor ile karşılaşan Maktif müsabakayı farklı kazandı.

STAD: Vali Muammer Güler

HAKEMLER: Abdurrahman Emre Haymana*** Rıza Öztürk*** Levent Yeşilyurt***

MEVLANA YILDIZSPOR: Burak Han Ceylan* Oğuzhan Köroğlu* (Dk.13 Fatih Burak*) Engin Can* Salih Avşar* Memiş Duran* Hakan Tansel* Barış Gülcü* Oğuzhan Örs** Ömür Temel* (Dk.46 Halil Tekmil*) Kenan Karaoğlu* Tugay Gençaslan* (Dk.46 Hüseyin Şahin*)

MAKFİT: Abdullah Yakup** Ömer Faruk Yıldırım** Yunus Emre** Abdulbaki Kurt** (Dk.68 Salih Dal**) Osman Erdoğan** Onur Kadaş** Erkam Boyraz** (Dk.46 Samet Peşkersoy**) Mahmut Sami**** Gökhan Koca*** (Dk.46 Ömer Faruk Fedai****) Mehmet Akif*** Ramazan Kunur***

GOLLER: Dk.60 Oğuzhan Örs (Mevlana Yıldızspor) Dk.10, 65 Mahmut Sami, Dk. 17, 70, 77, 85 Ramazan Kunur, Dk.33 Erkan Boyraz, Dk.53, 73Ömer Faruk Fedai, Dk.88Mehmet Akif (Makfit)

Vali Muammer Güler Sahasında müsabakanın 10’uncı dakikasında kaptını Mahmut Sami ile öne geçen Makfit 17’de Ramazan ve 33’de Erkan ile durumu 3-0 yaptı. İkinci yarıya rahat başlayan takım oyuna ikinci yarının başında giren Ömer Faruk Fedai’nin golü ile farkı açtı. Mevlana Yıldızspor’un tek golünü 60’ıncı dakikada Oğuzhan Örs kaydetti. Daha sonra Makfit Ramazan’ın üç, Mahmut Sami, Ömer Faruk Fedai ve Mehmet Akif’in birer golü ile maçı 10-0’lık sonuçla kazandı. İLYAS KAPLAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.