Meysu Outlet Alışveriş Merkezi, Ağustos ayı boyunca her hafta sonu eğlenceli ve yaratıcı etkinliklerile minik ziyaretçilerini bekliyor.
14:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşecek olan atölye çalışmaları, eğlenceli oyunlar ve gösteriler ile çocuklar hafta sonları Meysu Outlet’te doyasıya eğlenecek. 5 Ağustos Çiçek Dikim Atölyesi, 6 Ağustos Kukla Yapımı, Minik Eller Eldiven Yapımı ve Çerçeve Yapım atölyesi ile çocuklar el becerilerini geliştirebilecek. 12-13 Ağustos tarihleri arasında Dev Jenga ile heyecanı yaşarken, 19-20 Ağustos tarihleri arasında da son zamanlarda çocukların vazgeçilmezi olan
Slime Yapım Atölyesi ile keyifli anlar yaşayacak. 26-27 Ağustos’ta ise aileleri ile birlikte araba yarışına katılıp sürpriz hediyeleri kazanma şansı yakalayacak.
Yönetimi JLL tarafından yapılan, Gülsan Gıda San ve Tic Aş yatırımı olan Meysu Outlet AVM, etkinlik ve kampanyalarını sürdürmeye devam ediyor.

MEYSU OUTLET ALIŞVERİŞ MERKEZİ, AĞUSTOS AYI BOYUNCA HER HAFTA SONU EĞLENCELİ VE YARATICI ETKİNLİKLERİLE MİNİK ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR. (İHA/KAYSERİ-İHA)

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla