MİLLETVEKİLİ KARAMAN: “TEK BAŞIMIZA SEÇİME GİRMEK İÇİN PROGRAMLARIMIZI HAZIRLADIK”

Saadet Partisi Samsun Milletveki Mehmet Karaman Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan Vekil Karaman, ” Bu seçimde de Türkiye genelinde tek başımıza seçime girmek için programlarımızı hazırladık” dedi.

Saadet Partisi Samsun Milletvekili Mehmet Karaman, Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun heyeti ile beraber Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyarette bulundu. Ziyaret esnasında seçim döneminden ve önüzmüzde ki yerel seçim ile iligili konuşan Vekil Karaman, “Seçim dönemi Türkiye genelinde eksiklikler ve yanlışlar oldu. Bunları geçmişte bıraktık ama geçen seçimi değerlendirdik eksiklerimizi gördük. Gördüklerimizden şunu öğrenmiş olduk; muhalefete önem vermek gerekiyor. Bu durumda bir masada oturarak konuları konuşarak olur” ifadelerini kullandı.

“MUHALEFETE ÖNEM VERMEK GEREKİYOR”
Muhalefete önem verilemesi gerektiğinin altını çizen Saadet Partisi Samsun Milletvekili Mehmet Karaman, ” Seçim dönemi Türkiye genelinde eksiklikler ve yanlışlar oldu. Bunları geçmişte bıraktık ama geçen seçimi değerlendirdik eksiklerimizi gördük. Gördüklerimizden şunu öğrenmiş olduk; muhalefete önem vermek gerekiyor. Bu durumda bir masada oturarak konuları konuşarak olur. Türkiye genelinde gördüğümüz bir şey var. Muhalefetin yapmış olduğu çalışmalara ulusal medyada az yer verildiğini görüyoruz. Bu neden ile biz Saadet Partisi olarak bu meclis seçiminden sonra Gelecek Partisi ile bir grup kurup çalışmaları birlikte yaptık” şeklinde konuştu.

“TEK BAŞIMIZA SEÇİME GİRMEK İÇİN PROGRAMLARIMIZI HAZIRLADIK”
Yerel seçimlere parti olarak tek gireceklerini ifade eden Vekil Karaman, “Önümüzde yerel seçimler var. Yerel seçimlere biz Saadet Partisi olarak 2018’de tek başımıza girip bin 380 seçim çevresinin tamamında seçime girdik. Bizden başka hiçbir parti o sene tek başına seçime girmedi. Bu seçimde de Türkiye genelinde tek başımıza seçime girmek için programlarımızı hazırladık” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.