Mükemmeliyet

Fenerbahçe ile Beşiktaş maçında oynanan müsabaka bir kez daha gösterdi ki biz mükemmeliz. Öyle böyle değil o kadar iyiyiz ki. Hiç bir hatamız yok. O kendi takımına toz kondurmuyor. Bu kendi takımına toz kondurmuyor. Herkes herkese sallıyor. Ya hu biraz ortam yumuşasın. Şu spor kamuoyu biraz sakinleşsin diye adım atan yok. Herkes sadece sallıyor. Ha bir de: neden bu zamana kadar duruldu da şimdi mi akıllar başa geldi denmiyor mu? Pes.

Sayın Cumhurbaşkanımız, sayın Gençlik ve Spor Bakanımız kumpas diyor, ortam yumuşamalı diyor ama spor kulüpleri hala ortamı germeye çalışıyor.

Bir kere şunu söylemeliyiz ki: 6222 nolu kanun yetersiz. Passolig kocaman bir hayal kırıklığı. E taraflar halihazırda ortamı daha gererken daha çook olaylar yaşanır.

Düne kadar öyle oldu böyle oldu yana yattı çamura batı durumları unutulmalı. En kısa zamandan itibaren ağzındaki sakızı bile sahaya atan değil futbolcuya yanındakine zarar veren cezasını çekmeli.

Hoş 8 aylık hamile kadını öldüresiye döven, onu kurtarmaya çalışanları hastanelik eden insan müsveddesi birkaç dakika sonra salıverildiyse sahadakini yaralayana kim dokunsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.