NNYÜ REKTÖRÜ PROF. DR. GÜNEY YKS’DE ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney, bu hafta sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek öğrencilere başarılar dileyerek, “Beklentimiz iyi üniversite eğitimi almış, başarılı nesillerin yetişmesidir.” dedi.

 

NNYÜ Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney yaptığı açıklamada, “Öğrencilerin, yıllardır büyük emek harcayarak, fedakarlıklarda bulunarak hazırlandıkları ve hayatlarında önemli bir dönüm noktası olan YKS’de başarılıolacaklarınainanıyorum.Beklentimiz, iyi üniversite eğitimi almış, başarılı nesillerin yetişmesidir.Bu doğrultuda hedefimiz,Üniversitemizde modern eğitim metotları uygulayarak çağın gerektirdiği bilgi ve becerilere sahip, küreselleşen dünyadaki gelişmeleri iyi okuyup anlayabilen, ihtiyaçlara uygun doğru ve hızlı çözümler üretebilen, araştırmacı, girişimci, paylaşımcı, toplumsal ve etik değerlere saygılı, sosyal ve kültürel yönü güçlü, başarılı bireyler yetiştirmektir.” dedi.

 

Mesleklerini, dolayısıyla geleceklerinibelirleyecek olan öğrencilere YKS’de başarılar dileyen Rektör Prof. Dr. Kerim Güney, öğrencilerin yetiştirilmesinde emeği geçen tüm öğretmenlere ve velilere de teşekkür etti. -kb

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.