ÖĞRENCİLERDEN ÖRNEK PROJE

Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Çalışmaları Kulübü” tarafından Kadına yönelik şiddetin fiziksel ve hukuksal boyutlarının konu alındığı konferans gerçekleştirildi.

Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Çalışmaları Kulübü” tarafından Kadına yönelik şiddetin fiziksel ve hukuksal boyutlarının konu alındığı konferans gerçekleştirildi. Nurcan Çetinsaya konferans salonunda gerçekleşen konferansa konuşmacı olarak Sosyolog- Aile Danışmanı Dilek Albayrak ve Avukat Mehmet Üçok, katıldı. Sosyolog-Aile Danışmanı Dilek Albayrak, ikili ilişkilerde yaşanan iletişim sorunundan bahsederken, Avukat Mehmet Üçok, ise şiddete maruz kalan kişilerin hukuksal olarak ne yapmaları gerektiği noktasında katılımcıları bilgilendirdi. Konferans sonunda öğrenciler tarafından Sosyolog Aile Danışmanı Dilek Albayrak ve Avukat Mehmet Üçok’a çiçek takdim edildi.

-GÜLDEN ÇOKTAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.