ÖĞRENCİSİ ÖĞRETMENİNİ AMELİYAT ETTİ

ÖĞRENCİSİ ÖĞRETMENİNİ AMELİYAT ETTİ

 

Gazetemiz köşe yazarlarından emekli öğretmen Mehmet Sarı Erciyes Tıp Fakültesi’nde doktorluk yapan öğrencisi Recep Karaçavuş’un elinden sağlığına kavuştu.

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi göz bölümü doktorlarından Recep Karaçavuş öğrencisi olduğu gazetemiz köşe yazarlarından emekli öğretmen Mehmet Sarı’yı ameliyat etti. Sarı leke hastalığı rahatsızlığı olan gözlerine katarakt rahatsızlığı da gelince görme kaybı büyüyen Mehmet Sarı 3 senedir tedavi görüyordu. Sarı Tıp Fakültesi Hastanesi’nde öğrencisinin uyguladığı ameliyatı ile kısmen sol gözünde görme rahatlığı oluştu.

Sarı sağlığına kavuşmanın mutluluğunu yaşarken, “Hayatta en önemli şey sağlıktır. İnsanın sağlığını güvendiği ellere bırakması kadar güzel birşey yok. Recep Karaçavuş benim müdürlüğünü yaptığım okuldan öğrencimdi. Onu burada görmek ayrı bir gurur benim için. Emeği geçen  personellerin her birine”ayrı ayrı teşekkürü borç bilirim.” ifadelerini kullandı.

HABER: SELMA KÖSEDAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.